Cześć! Witaj na mojej stronie. Mam na imię Patryk i mam 22 lata. Od dziecka pasjonuję się grami komputerowymi, a w grach niezależnych spędziłem wiele godzin mojego życia. Od niedawna również poszerzyłem swoje zainteresowania o tworzenie gier. 

Inspirują i fascynują mnie historię pojedynczych osób czy też małych studiów developerskich osiągających sukcesy na skalę gier AAA. Fakt, że w dzisiejszym świecie zdominowanym przez ogromne korporacje jest jeszcze miejsce na przebłysk geniuszu twórców niezależnych jest niezwykle budujący. W grach indie jest coś niezwykłego, czego nie ma nigdzie indziej. To tutaj szansę na wykazanie się ma prawdziwa niczym nie ograniczona kreatywność twórcy. Twórcy, który nie musi martwić się wymaganiami wydawcy, sponsorów, czy presją ze strony fanów.

O czym przeczytasz na blogu?

Na moim blogu znajdziesz ogólne przemyślenia, opinie i analizy dotyczące gier niezależnych. Przedstawię Ci również historie małych developerów osiągających sukces w game devie. Spróbuję zarazić pasją do tworzenia gier oraz dać kilka wskazówek jak zacząć i na czym się skupić.